pirmdiena, 2011. gada 8. augusts

komikss un NE TIK LABAS ZINAS


komiksiņš ko solīju.
nav tas labākais pēc kvalitātes, jo zīmēju kratoties vilcienā, un jūs zinat, kādi šeit ir ceļi un neceļi ...(lielākam attēlam uzklikšķiniet)
nesatraucaties, pagaidām vēl visu uz chupachupiem neesmu iztērējusi .. pagaidām.

****visu nedēļas nogali biju pie Taurena laukos, nu ļoti jautri mums tur gāja ****
īsumā - ļauns šoferis kas nemīl stāvvietas, gandrīz sajaucu pieturas, iegāzos ar riteni grāvī, tad krūmājā, kas līdzinājās topinambūriem (to gan man ir jaauzzīmē, kas tāds bieži negadās ..), vēlāk panikā no ūdenszālēm ākstījos melnupītē, kur dziļākā vieta ir līdz pleciem ... sajūsminājos par dzērvju dejām, tik daudz nezināmajiem putniem un dunduriem, kur viens man iekoda tieši pie naga ... ai kā niez. savācām gailenes, redzējām vilku pēdas, kāvām odus, ganījām cielavas, dabūju arī skabargu pirkstā .. vācot zirņus. (haha) ļoti garšīgi paēdām un omulīgi pasēdējām, ceru drīz atkal atgriezties !! (vēlreiz paldies par kabačiem, burkāniem, bietēm un zaļumiem <3 )

man nu dikti gribētos to visu tā kātīgi uzrakstīt ar emocijām un pārpildītu prieku, tik diemžēl šorīt septiņos, kad atgriezos mājā, mani sagaidīja ne tik labi jaunumi.
Mūsu mājas mazais sunītis Ozijs, bez kura dzīvi būtu grūti iedomāties, ir smagi slims. Tiklīdz atlaidu ilustrāciju stersu lieliskajos laukos, atgriežoties ar lielu uzelpu mani uzreiz saķer aiz sirds, aknām un žultspūšļa - kā tas var būt, ka to divu dienu laikā Ozijs ir tik smagi saslimis .. viņam pat staigāt ir grūti un izskatās viņš sliktāk par sliktu.
vakarnakt vecāki ar viņu aizbrauca pie ierastā vetārsta, bet ārsta noteiktā diagnoze bija tik traģiska, ka nomainījām klīnikas - šorīt bijām citā, kurā uzņēmās viņa atveseļošanu. Problēmas ar plaušām bija jau agrāk, bet neviens neteica, ka tās var izvērsties gandrīz vai letāli. Braucām uz pārbaudēm un špricējām zāles, lai sunītim vieglāk elpot (sākotnējā doma bija "astma"), bet nu tā pēkšņi .. viss mainījās.
Jaunajā klīnikā veica analīzes un rentgenus. Tagad divreiz dienā viņš jāved špricēties un jāliek pie sistēmas, un pēc pusotras nedēļas jāpieraksta pie kardiologa (plaušu iekaisums ir izraisījis arī pamatīgas problēmas ar sirdi ..)
... man tik drausmīgi žēl Ozija un man tik neiedomājami riebjas šī situācija. Vairs pat nezinu, kur likties un ko darīt. Visvairāk riebjas iedomāties, kas notiks, ja notiks sliktākais, bet labāk par to nedomāt.
KATRS, KURŠ IZLASĪJIS ŠO ZIŅU, LŪDZU NO VISAS SIRDS PALŪGT PAR VIŅA VESELĪBU UN SPĒKU CINĪTIES AR SLIMĪBU, TICAT KĀDAM AUGSTĀKAM SPĒKAM VAI NĒ, BET KATRA MAZĀKĀ POZITĪVĀS ENERĢIJAS DOMA TIEK NODODTA TĀLĀK TAM, KAM TAS VISVAIRĀK VAJADZĪGS. LŪDZU, LŪDZU TIKAI PALŪDZIET PAR VIŅA VESELĪBU.


Man ir ļoti skumji. Rīt mammai dzimšanas diena, bet nekas nenotiks. Ceļojums uz Poliju arī atkrīt. Vissvarīgāk sunīti dabūt atpakaļ uz ķepām.

SAULAINU ATLIKUŠO VASARU
ienākšu vēlāk un vēl šo to ielikšu.

have a nice day<3

piektdiena, 2011. gada 5. augusts

BEIDZOT VASARA ARĪ MAN !!!

Kā jau virsraksts vēsta -
ESMU PABEIGUSI ILUSTRĀCIJAS. BEIDZOT.

tāds prieks un laime .. ahh ~
un tūlīt pēc algas saņemšanas došos tāāāāādā šopingā un vakarā jau atkal būšu bankrotā


man ir viens īss komiksiņš veltīts šim nobeigumam, tik žēēēēēēēēēēēēl~ ka nevaru to šovakar ielikt -
jo krāmēju mantas nedēļas nogales izbraucienam pie mana mīļā mīļā Taureņa laukos >3<

woohoo !! nevaru vien sagaidīt rītdienas mieru un klusumu, putnu dziesmas un lauku smaržu, kā arī 3ar-pus stundu ilgo braucienu ar autooobusu ...

~CERU KA ARĪ JUMS VISIEM IR SAULAINA VASARA UN PRIEKPILNAS PĒCPUSDIENAS PĻAVĀ, JŪRĀ VAI UPĒ !!!! VISU TO JAUKĀKO UN SALDĀKO ~~

PĒDĒJAIS ilustrāciju preview - kārtējā negantā sieviete ^^
(lūgums nekomentēt viņas proporcijas - nebiju pie pilnas apziņas to zīmējot nakts vidū ... kļūdas redzu un centīšos laboties )
P.S. domāju uz rudens pusi aizsākt mini-blogiņu par saldajiem, ko maacos gatavot. Pagaidām šis tas jau ir tapis ar visām bildēm, bet kaut kā laika maz ... rudenī būs vairāk - skola jau tikai sāksies