svētdiena, 2011. gada 29. maijs

kalendārs un vēl šis tas.

Ir dažas lietas, ko vēlos ielikt un pakomentēt.

1 - lūk, mans pirmais drukātais kalendārs kādā no drukas stundijām - skolas kalendārs 2012.
Ja kādu interesē zīmējumi, vai arī pats kalendārs, varat to kārtīgāk aplūkot manā deviantart accountā.shhhh, tas ir pārdošanā~


2- man pagājušo piekdien bija matemātikas eksāmens. Ja jūs zinātu, kā es mācījos un gāju pie lieliska matemātikas skolotāja trīs mēnešus... un izmēģinājuma eksāmenā, BEZ iepriekšējas MĀCĪŠANĀS dabūju C, kas skaitās kā 7 10 ballu sistēmā ... bet nu, pēc īstā eksāmena es ceru uz D ... tas bija tik šausmīgs, tik grūts un sarežģīts ... pilnīgi raudāt gribas, iedomājoties, ka netikšu akadēmijā dēļ matemātikas, kurai es tā centos, bet pateicoties sasodītajai ministrijai, kas nolēma šogad uzlikt grūto gadu, man paliek bail par nākotni. es tiešām centos, un es pat iemīlēju matemātiku, un kas par to? nesekmība? nofeilota iekļūšana akadēmijā? ja vēl stātos šogad, tad iespējams sliktu līmeņu īpašnieki būtu vairāk un man būtu lielāka iespēja. bet tā kā tikai nākamgad, tad ka tik nākamajiem nav super vieglais, tad nu gan es būšu nolemta meklēt citas iespējas studēt. ja es netikšu šeit, moš braukšu prom, kur līmenis multimedijiem būs tikpat augsts, kā šeit. eh es jūtos neiedomājami nožēlojami un aizkaitināti. OH WHY GOD WHY.

3- man rīt ir latviešu valodas eksāmens. cerams, ka neizgāzīšos. ar tekstiem man problēmu nav, un interpretēt tekstus ar tīri tā nekas. visvairāk mani uztrauc gramatika, kurā es kārtīgi iekliboju. wah wah raudiens nāk. un nu vēl man vēders neiedomājami sāāāāāāp. ugh. pretīgums.
KAUT RĪTDIENAS EKSĀMENS BŪTU VIEGLĀKS, AK, KAUT ES NEIZGĀZTOS UN NOPELNĪTU NE ZEMĀKU PAR C, AK AK AK .... savādāk nu nolemta būšu netikt akadēmijā. sūdīgi. sūdīgi man.

lūdzu novēlat man veiksmi, man to ļoti vajag!!! :C

~~***^v^v^v^_____*_*_*^*_*_*_____^v^v^v^***~~

3 komentāri:

  1. vispirms.. VEELU VEIKSMI

    un tad... ak dievs. QAQ tas kalendara illustracijas ir vienreizejas!

    AtbildētDzēst
  2. Vēlu daudz jo daudz veiksmes un veiksmītes~!


    Un piebalsojos iepriekšējam komentētājam, ka ilustrācijas ir brīnišķīgas. ;u;

    AtbildētDzēst